Zľava!

Mobilná VRP tlačiareň Print&Go s Bločkomat jednorázovou licenciou

140.00  107.00  (bez DPH)

Mobilná tlačiareň Print&Go vhodná pre potreby tlače pokladničných dokladov z aplikácie „Pokladnica“. Balenie obsahuje Licenciu Bločkomat pre jedno zariadenie bez časového obmedzenia.

Popis

Šikovná tlačiareň Print&Go je síce malých rozmerov ale vydrží aj prácu v naročných podmienkach. Mobilná VRP tlačiareň je vyrobená z odolného plastu a jednoduchá na použitie. Pomocou Bluetooth signálu sa pripojí k vášmu inteligentnému telefónu v priebehu sekundy a tak je vždy pripravená pre rýchlu tlač. VRP tlačiareň má vlastnú batériu vďaka ktorej nie ste obmedzovaný elektrickým zdrojom napájania. Batéria vydrží dni alebo aj týždeň bez nabíjania v závislosti od intenzity používania a tlače. VRP tlačiareň Pringt&Go je skvelá pre podnikateľov, ktorí potrebujú jednoduchú a rýchlu tlačiareň, potrebujú byť mobilný alebo prevádzkujú okrem kammenej predajne aj ambulantný predaj.

Tlačiareň Pring&Go je schopná poňať väčšiu rolku papiera s priemerom 50mm, čo predstavuje návin papiera až 20 metrov. To je dostatočná kapacita pre dennodennú potrebu. Rolku s termopapierom preto nie je treba meniť tak často.

Pomocou aplikácie Bločkomat na Google Play je možné túto tlačiareň použiť pre Virtuálnu registračnú pokladnicu, aplikáciu „Pokladňa“.

Tlačiareň prichádza s jednorázovou Bločkomat licenciou bez časového obmedzenia. Tlačiareň môžete využiť aj pre viac zariadení/IČO súčasne. Stačí si dokúpiť na ďalšie zariadenie (smartfón alebo tablet) ďalšiu licenciu.

1 recenzia k Mobilná VRP tlačiareň Print&Go s Bločkomat jednorázovou licenciou

  1. Miro

    Skvelá tlačiareň. Funguje bez problémov. Tlačí aj potvrdenky z platobného terminálu SumUp.

Pridať recenziu

Možno by sa Vám páčilo…