Zľava!

Mobilná VRP tlačiareň Print&Go

116.00  83.00  (bez DPH)

Mobilná tlačiareň Print&Go vhodná pre potreby tlače pokladničných dokladov z aplikácie „Pokladnica“.

Popis

Šikovná tlačiareň Print&Go je síce malých rozmerov ale vydrží aj prácu v naročných podmienkach. Mobilná VRP tlačiareň je vyrobená z odolného plastu a jednoduchá na použitie. Pomocou Bluetooth signálu sa pripojí k vášmu inteligentnému telefónu v priebehu sekundy a tak je vždy pripravená pre rýchlu tlač. VRP tlačiareň má vlastnú batériu vďaka ktorej nie ste obmedzovaný elektrickým zdrojom napájania. Batéria vydrží dni alebo aj týždeň bez nabíjania v závislosti od intenzity používania a tlače. VRP tlačiareň Pringt&Go je skvelá pre podnikateľov, ktorí potrebujú jednoduchú a rýchlu tlačiareň, potrebujú byť mobilný alebo prevádzkujú okrem kammenej predajne aj ambulantný predaj.

Tlačiareň Pring&Go je schopná poňať väčšiu rolku papiera s priemerom 50mm, čo predstavuje návin papiera až 20 metrov. To je dostatočná kapacita pre dennodennú potrebu. Rolku s termopapierom preto nie je treba meniť tak často.

Pomocou aplikácie Bločkomat na Google Play je možné túto tlačiareň použiť pre Virtuálnu registračnú pokladnicu, aplikáciu „Pokladňa“.

Na výber je niekoľko Bločkomat licencií, mesačnú, ročnú alebo jednorázovú licenciu a tak si vyberie každý podľa svojej potreby.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Mobilná VRP tlačiareň Print&Go”

Možno by sa Vám páčilo…